top of page

Hizmetlerimiz

Sağlığınız Birinci Önceliğimizdir

- Yurtiçi Toptan Meyve Sebze Tedariki ve Paketlemesi​​

Zincir Marketler, perakendeciler, haller ve toptancılar, İhracatçılar, Oteller ve Restoranlar gibi pek çok alanda faaliyet gösteren müşterilerimize istenilen paketleme tercihlerine göre meyve sebze tedarik ediyoruz.

- Sanayi Kuruluşları için Meyve Sebze Tedariki

Kurutma, reçel, turşu, donmuş meyve sebze ve meyve suyu fabrikaları için istenilen kalite ve miktarda istenirse ayıklama, soyma, cımbızlama vb. şekillerde işleyerek meyve ve sebze tedarik ediyoruz.

- Uluslararası Meyve Sebze Tedariki ve Paketlemesi

Yurtdışında faaliyet gösteren müşterilerimiz için istenilen kalitede çiftçilerimizden ürünlerimizi temin ediyor, gerekli tüm kalite ve sağlık testlerini yapıyor ve paketleme tercihlerine göre soğuk zinciri bozmadan istenilen noktaya ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

- Sözleşmeli Üretim Yönetimi

Talep edilen ürünler ve istenilen zamanlara göre müşterilerimiz için anlaşmalı çiftçilerimiz ile birlikte sözleşmeli üretim gerçekleştiriyoruz.

- Dijital Tarımsal Üretim Takibi ve Danışmanlığı

İş ortaklarımız ile birlikte ekili tarım alanlarını uydu görüntüleri ve insansız hava araçları ile görüntülüyor, çiftçilerimiz ve sözleşmeli üretim yaptıran müşterilerimiz için ürün gelişimlerini takip ediyoruz. Geliştirilen yapay zeka algoritması ile ekim alanlarından elde edilen görüntüleri çözümlüyor ve tarım ürünlerinin tedarik sürecindeki verimliliğini raporlamalar ile arttırıyoruz.

- Tarımsal Yazılım ve ERP Danışmanlığı

Çiftçiler, tüccarlar, toptancılar gibi sektördeki tüm oyuncular için yazılım danışmanlığı veriyor, müşterilerimizin etkinliğini arttırmak ve işlerini kolaylaştırmak için iş ortaklarımız ile birlikte ERP proje uygulama hizmeti veriyoruz.

bottom of page